Aşağısayık Köyü
Kullanım ŞartlarıBu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan şartları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.
Aşağısayık Köyü web sitesine hoşgeldiniz. Bu bölüm, web sitesini ziyaret ettiğinizde, kurumumuzun politikalarını içermektedir. Her Hakkı Saklıdır ©

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Aşağısayık Köyü 'ne aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, Aşağısayık Köyü 'nün önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler Aşağısayık Köyü 'nün yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz.

Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aşağısayık Köyü' nün yazılı izni olmadıkça bu internet sitesine link verilmesi yasaktır.

Sorumluluk Muafiyeti
Aşağısayık Köyü bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi ve belge Aşağısayık Köyü tarafından her hangi bir menfaat temin edilmeksizin sadece bilgilendirmek amacı ile sunulmakta olup, doğrulukları ve içerikleri tarafımızca garanti edilmemektedir. Bu nedenle işbu bilgi ve belgelere dayanılarak yapılan işlemlerden dolayı doğacak doğrudan ve/veya dolaylı her türlü maddi ve manevi zararlar ve masraflardan ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Aşağısayık Köyü sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti kusur, veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan, Aşağısayık Köyü ve/veya çalışanı, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Yasa, kural ve yönetmeliklerin sürekli değişmesi ve elektronik iletişimin doğasında bazı riskler taşıması nedeniyle, özellikle bilgisayar ve serverlarda alınan otomatik ön belleğe alma (cache etme) durumlarında bu sitedeki araçlarda ve bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir. Bu bilgiler doğrultusunda, Aşağısayık Köyü, bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekil ve surette sorumlu değildir.

Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Aşağısayık Köyü dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir. Aşağısayık Köyü, web sitesinin virüs koruması önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgiyi, uygulamayı, görseli vb. materyali indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Ziyaretçi Bilgileri Sitemiz herhangi bir kişisel bilgi verilmeden de ziyaret edilebilir incelenebilir. Sitemize kişisel bilgi girişi yapılması durumunda, ziyaretçilere ait bilgiler Aşağısayık Köyü tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır. Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler sadece kampanya, duyuru ve bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Tarafınıza, Aşağısayık Köyü tarafından gönderilen bu duyuruları almak istemiyorsanız, Gönderilen Duyuruların altında yer alan “Bu e-postanın izniniz dışında gönderildiğini düşünüyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ileti listesinden çıkabilirsiniz.

Aşağısayık Köyü Web sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©

Aşağısayık Köyü